Szafa z lustrem

W każdym domu powinna znajdować się garderoba. Nie dotyczy to tylko kobiet, jest to doskonałe rozwiązanie także dla mężczyzn. Do kobiecego domu nadaje się biała szafa z lustrem. Kolor biały oznacza czystość, tak lubianą przez płeć piękną, ale także nowy początek. Bardzo często kobiety decydują się na zakup białych mebli do nowego mieszkania. Biała szafa z lustrem zwłaszcza duża może spokojnie służyć za garderobę. Może być umieszczona w dwóch miejscach w domu, czyli w przedpokoju albo w sypialni. Umieszczenie jej w tym drugim miejscu umożliwia większą swobodę i dobieranie ubrań. Dzięki dużemu lustru można od razu sprawdzić jak prezentuje się całe ciało w danej kreacji i zastosować ewentualne poprawki. Możliwe że to właśnie z tego powodu jest to tak chętnie kupowany produkt. Psychologowie twierdzą, że możliwość zobaczenia siebie w lustrze przed wyjściem poprawia humor. Oczywiście tylko wtedy, kiedy uważa się samego siebie za osobę ładną.

Jaka szafa?

Praktycznym rozwiązaniem jest szafa z przesuwanymi drzwiami z lustrem. Tym sposobem nie tylko zapewnia się wielkie lustro które może służyć także do urozmaicenia pożycia, ale także oszczędność miejsca. Im większa szafa, tym lepiej. Najlepiej aby miała kształt prostokąta, ponieważ zapewnia on większą swobodę operowania przestrzenią. Duża ilość szuflad i półek zapewnia większy porządek. Można także kupić szuflady już poprzedzielane na drobne przedmioty, albo oddzielnie dokupić rozdzielenie. Wygodnym rozwiązaniem są także trzy drążki na ubrania, dwa nad sobą w podobnej odległości i jeden z boku na dłuższe ubrania typu sukienki. Jeśli szafa ma służyć zarówno mężczyźnie jak i kobiecie, można zakupić wersję podwójną, która już u producenta została podzielona na dwie części, albo ustnie ustalić zasadę podziału.

Istnieje wiele modeli szaf dwuczęściowych. Mogą one być przyozdobione specyficznymi zdobieniami, albo mieć nowoczesny, suchy styl. Dobór powinien zależeć nie tylko od preferencji, ale także od wyglądu całej przestrzeni, włącznie z meblami i kolorami ścian. Kolor biały zazwyczaj jest używany w domach o stylu nowoczesnym, lub mieszanym. Typowo archaiczne meble rzadko dobrze się z nim komponują i raczej w takim przypadku trzeba z nich zrezygnować. Nie ma potrzeby rezygnowania z klasycznego brązu drzewa, ale z antycznych mebli już tak. Kolor biały dobrze komponuje się z lżejszymi, nowocześniejszymi meblami, niż z archaicznymi ciężkimi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *